― Advertisement ―

spot_img

Paolini e Mozzetti alzano il tricolore in gare storiche

LONDRA - Un mese fa gli appassionati di sport italiani avrebbero potuto pensare che questa settimana avrebbero guardato la loro squadra difendere il titolo...
HomesportMondo matematico: Litvániában kijuthat az Eb-re a válogatott

Mondo matematico: Litvániában kijuthat az Eb-re a válogatott

I concorsi lituani sono stati creati in Europa attraverso gli agricoltori ungheresi e ora sono più che semplici preferenze attraverso l’Eb-re 2024-es. Una copia del testo a Szerbia Montenegrót fogadja. Az U21-es logatott Belgiummal játszik Budapesten szintén Eb-selejtezőt, az U19-esek pedig Norvégiával találkoznak Lettországban. Aderendo alla UEFA Europa League, un giocatore non può iscriversi alla UEFA Europa League.

17 ottobre, KEDD

Programma di calcio

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
8. Fordolio
C-CSOPORT
20:45: Anglia-Olaszworszag, Londra (televisione: Spiller2)
20:45: Malta-Okrajna, Tekali (televisione: Partita 4)
G-CSOPORT
20:45:
Serbia-Montenegro, Belgrado (televisione: Fuoriuscita1) – élőben az NSO-n!
20:45: Lituania – Magyarorszag, Kaunas (televisione: M4Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18:00:
Venurszag-Kazahstan, Helsinki (televisione: Fuoriuscita1)
20:45: Észak-Írország – Slovenia, Belfast
20:45: San Marino-Dagna, Serravalle

ÁZSIAI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
Elso Sakasz, Viszavajok
6:45:
Guam-Singapore
9:00: Mongolia-Afghanistan
11:00: Pakistan-Cambodza
11:30: Sri Lanka-Yemen
13:00: Kilit-Timur-Tajvan
13:30: Macao – Birmania
13:45: bangladesh-maldive-seagetek
14:00: Bhutan-Hong Kong
14:00: Laos-Nepal
14:15: Brunei-Indonesia

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15:00:
Isacco-Macedonia-Ormeniorszag (televisione: Spiller2)
18:00: Albania-Bulgaria (televisione: Spiller2)
18:00: Estorzag-Thyfold (televisione: Partita 4)
21:00: Franciaorzag-Skusia (televisione: arena 4)
Shirda, 2:00: Messico – Nemitorszag
Shirda, 14:30: Egisult Alamok – Ghana

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
B-CSOPORT
17:45:
Magyarország – Belgio, Stadio Új Hidegkuti Nándor (televisione: M4Sport)

U19-ES EB-SELEJTEZŐ, LETTORSZÁG
ELSŐ SZAKASZ, 3. FORDULÓ
13:00:
Ungherese – norvegese

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
WTT-SOROZAT, Rivale, Antalya
8:00:
Non c’è niente di nuovo, non c’è altro, scegli

baseball
MLB, Rajasthan
Shirda, 2:00:
Texas Rangers-Houston Astros (televisione: Sport 2)

La finestra
Vegyescsapat-világbajnokság, Aberdeen
17:00:
Magyarország – Finnország

Jikurong
Bagnokok Lijaja
19:00:
Farestad – Red Bull Monaco (televisione: Sport 2)

READ  FIA Rally Star Training Camp per dotare sei giovani talenti di abilità fondamentali

Kyzylabda
Vervi Europa-Liga
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
18:45:
Tatabanya Mall KC – CSM Constanta (rumeno) (televisione: Sport 1)
20:45: Flensburgo (Niemmet) – Sciaffusa (Swagssee) (televisione: Sport 1)

Kosarlabda
Vervinba
18:00:
Zalakerámia ZTE KK – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Nui Europa-Cuba
2. Fordolio
K-CSOPORT
20:30:
Estudiantes (spanyol) – Tarr KSC Szekszárd
Vervi Eurolega
Alapszakas, 3. Fordolo
18:30:
Partizan (ZRB) – Barcellona (Espanyol)
19:15: Fenerbahce (török) – Panathinaikos (görög)
19:30: Anatolia Efes (Turuk) – Lione-Villeurbanne (Francia)
20:30: Baskonia (Espanyol) – Bayern Monaco (Niemet)
20:45: Milan (Olasz) – Olympiacos (Gurugue)
20:45: Real Madrid (Espanyol) – Zalgiris Kaunas (Lituano)

Losport
13:45:
Loversini, Kensim + Tutti 1148 (televisione: Sport 2)

Olimpia
Nemzetközi Olympic Bizottság közgyűlése, Mumbai

tennis
11:00:
ATP-Torna, Tokyo (televisione: Eurosport2)
WTA – Torna, Anversa, 1. Primo posto, tra: Marozsan Fabian – Juan Pablo Varelas (Perù, 8.)
WTA-Torna, Kolozsvár, 1. Fordolo, tra: Bondar Anna – Anasztasia Szopolgova (Ucraina)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Sentitevi liberi di prendervene cura e di sbarazzarvene
6:00: sportredminik. Nemzeti Sport-lapszemle
7:00: Vendicatore: Venice Evelyn, la nuova calciatrice del calcio
8:00: Lituania–Magyarország Eb-selejtező előtt – Bodnár Zalán jelentkezik Litvániából
9:00: Sport Nabi. Qual è la ragione di ciò?
10:00: Műsorvezető: Szani Roland
14:00: Műsorvezető: Lantos Gábor – Sportkör: Ballai Attila, L. Pap István, Szöllősi György
15:00: Műsorvezető: Birjesi Tamas – Analisi matematica: Lisztes Krisztián, Németh Kornél
Hazafutás, műsorvezető: Szegő Tibor
16:00: Interjú a NOB-tagságra aspiráló Fürjes Balázzsal è Gyulay Zsolt MOB-elnökkel; úszás, vendég: Sós Csaba, az úszók szövetségi kapitánya és Kovács Erika (Nemzeti Sport) – Europe-Pagnoki Mizzoni világsztárokkal to Budapest világkupaversenyen
17:00: Kézilabda, produttore: Debreczeni-Klivinyi Kinga, intervento: Albek Anna e Mosonmagyaróvár jatekosa
18:00: Lettonia–Magyarország Eb-selejtező előtt: Kiralj Gabor, Elise Bela, Dombe Tibor
19:00: Lettonia – Magyarország Eb-selejtező előtt: Steber Zoltan, Briskin Tamas, Tozer Daniel
20:00: Litvánia–Magyarország Eb-selejtező előtt: Bodnár Zalán (Nemzeti Sport), összefoglaló az U19-es és U21-es válogatott Eb-csoportmérkőzéséről
21:00: Vendég: Szeiler József – ungherese nato nel 1972, grazie alla collaborazione con Eb-re; Dal podcast di Origo Fehér Miklósra, creato nel 2000. 11 ottobre, lanciato su Kaunasban vb-selejtezőn (1–6) più di un mese fa
22:00: Napi sportsösszefoglaló

READ  Graeme Souness si unisce a Trent Alexander-Arnold dopo la vittoria del Liverpool